REHBER

Kant Akademi Koçluk Sürecinde Neler Yapılır?

Kant Akademi koçluğu; öğrenci tanıma, haftalık sesli görüşmeler, sınırsız soru-cevap, iletişim .

Sudenaz Çıtak

6 Kas 2023

study

KANT AKADEMİ KOÇLUK SÜRECİNDE NELER YAPILIR?

Koçluk Sisteminin İşleyiş Akışı

  1. Halihazırdaki seviyenin ölçülebilmesi için koç tarafından sana öğrenci tanıma formu yollanır, form doldurulur ve koçun tarafından formun incelenir.

  2. Görüşme tarihi, saati ve görüşmenin gerçekleştirileceği platforma karar verilir.

  3. Koçun tarafından sana özel hazırlanan koçluk takip şablonu erişimine açılır.

  4. Görüşme zamanında görüşme yapılır ve diğer görüşmeye kadar WhatsApp/Telegram üzerinden iletişim kurulur.

Koçluk Sistemi Neleri Kapsar?

Bir aylık koçluk; haftada bir olmak üzere ortalama 30 dakikalık sesli görüşmeler ve bu görüşmelerde koçun tarafından sana özel olarak hazırlanan haftalık çalışma programlarını, haftalık program şablonlarının yanında bir çok analiz şablonunu, aylık koçluğun devam ettiği süre zarfında Telegram/WhatsApp üzerinden koçuna program veya çalışma düzeni gibi bir çok konuda sınırsız soru cevap imkanını, deneme analizleri ve değerlendirilmesi gibi seni sınava hazırlamakla ilgili hemen her şeyi kapsar.


Görüşmeler Nasıl Yapılır?

Görüşmeler sesli arama şeklinde yapılır. Koçlarımızın görüntülü arama yapma zorunluluğu bulunmaz. Görüşme sırasında sana özel oluşturulan dosya üzerinden ilerleneceği için koçun sana program yaparken dosyanın sende de açık olmasını öneririz.


Görüşme Zamanı Geldiğinde Ne Olur?

Görüşme tarihleri koçun tarafından sana özel olarak açılan grupta koçuna ve sana uygun bir şekilde belirlenir. Belirlenen tarih ve saat geldiğinde koçun tarafından belirlenen platform üzerinden arama yapılır. Görüşmeler dışında bir sorun olduğunda Whatsapp grubunu her zaman kullanabileceğini de tekrar hatırlatmak isteriz.

KANT BÜLTEN

YKS'ye dair birçok şey her hafta e-posta kutunda.

Koçlardan Tavsiyeler

Kaynak Önerileri

Çalışma Taktikleri