Our Services

REHBER

YKS Koçluk Hizmeti Nedir?

Derece Öğrencileri ile YKS Koçluğu: Sınav Başarınızı Artırın

Sudenaz Çıtak

Nov 6, 2023

guide

YKS KOÇLUK HİZMETİ NEDİR?

Üniversiteye giden yolda en önemli adımlardan biri Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlıktır. Bu sınav, gençlerin üniversite tercihlerini şekillendirmede kritik bir adımdır ve başarıya giden yolda doğru ve etkili yönlendirmeyi almak çok önemlidir. İşte tam bu noktada Kant Akademi koçları olarak, “YKS koçluk” hizmeti ile öğrencilere destek olma misyonuyla devreye giriyoruz!

Koçlar Ne Yapar?

Kant Akademi koçları, öğrencilerin sınav hazırlık sürecini en verimli şekilde yönlendirmek ve onlara gerekli motivasyonu sağlamak için varlar!!!

Aynı süreçlerden geçmiş deneyimli derece öğrencileri, öğrencilerle birebir çalışarak onların güçlü yönlerini belirlemek ve zayıf noktalarını geliştirmek için planlar oluştururlar. Ayrıca zaman yönetimi, sınav stratejileri ve stres yönetimi gibi konularda da rehberlik ederek öğrencilerin sınav gününde en iyi performanslarını sergilemelerini sağlarlar.

Bir Derece Öğrencisi Tarafından Koçluk Almanın Artıları Nelerdir?

Derece öğrencileri sınav sürecini başarıyla yönetmiş ve süreçle ilgi neredeyse en çok bilgi sahibi olan kişilerdir. Koçun da kendl sürecinde senin karşılaştığın ve karşılaşacağın zorluklarla yüksrk ihtimalle karşılaşmış ve bu zorlukların üstesinden başarıyla gelmiştir

Bu sebeplerden dolayı Kant Akademi koçları olarak süreç içerisinde karşılaşacağın tüm problemleri birlikte çözmek ve sınav seneni daha kolay bir hale getirmek için süreç boyunca yanındayız!!!

YKS Koçluğu Kimler İçin Uygundur?

Koçluk hizmetimiz, sınavı ciddiye alan ve üniversiteye giriş sürecinde başarılı olmak isteyen tüm öğrenciler için uygundur. Her seviyede öğrenci, koçluktan fayda sağlayabilir. Sınavın zorluğu ve rekabetçi doğası göz önüne alındığında doğru rehberlikle çalışmak öğrencilerin önemli bir avantaj elde etmelerini sağlar.

Umarız bu yazımız, koçluk hizmetinin ne olduğu ve nasıl fayda sağlayabileceği konusunda size daha fazla bilgi sunmuştur. 

Başarıya giden yolda doğru rehberlikle ilerlemek, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için atacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.

KANT BÜLTEN

YKS'ye dair birçok şey her hafta e-posta kutunda.

Koçlardan Tavsiyeler

Kaynak Önerileri

Çalışma Taktikleri